Koli bandı - güvenilir kapatma ve basit kullanım
Koli Bantları

Koli Bantları

Birçok internet mağazasının ürünlerin iadesini kolay hale getirmesinden bu yana, ters yönlü sevk edilen kolilerin sayısında artış görülmektedir. Bu durum evde kolileri daha sık paketlenmesi ve bunun için de doğru koli bandına ihtiyaç duyulması anlamına gelmektedir. İşte tam bu noktada tesa en iyi yardımcınızdır. PVC veya PP koli bantları, şeffaf ve kağıt bazlı koli bantları gibi yüksek sınıfta yapıştırma çözümlerinde uzmandır: Her tür iş için doğru bir bant tesa da mevcuttur.Kolileri Güvenli ve Görünür Şekilde Kapatın

Tüketici ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin

tesa koli bantlarının en önemli özelliği yapışma gücüdür. Üstün tesa yapıştırma teknolojisi sayesinde sağlam ve güvenli şekilde kolilerinizi kapatabilirsiniz. Yapıştırma performansına ilaveten düzgün görünümde de tesa için çok önemlidir. Bu sebeple tesa birçok çeşitte sahip koli bandı sunmaktadır.Kullanıcılar hoş görünümlü koliden memnun kalmaktadır. Son olarak tesa'nın özen gösterdiği kolay kullanım özelliğidir, bu sebeple tüm yapışkan bantlar çok kolay kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır.

 

Koli Bandının Kullanımı,Koli Bandı Kesme Makinası ile Daha Kolaydır

tesa koli bantlarıyla kolilerinizi hızlı, güvenli ve rahat şekilde gönderirsiniz. Eğer sık şekilde koli gönderiyorsanız, paketleme işlemini daha kolay hale getireceğinden koli bandı dispenseri de edinmeyi düşünmelisiniz. Tabii ki, tesa'nın koli bantları da taşınan kutuları kapatırken mükemmel bir seçimdir.