tesa masa ve ofis ürünleri
Masa ve Ofis

Masa ve Ofis

Ofiste veya evde, yüksek sorumluluk, temiz yapılar ve kaliteli ofis malzemeleri, başarılı bir masa işinin ön koşullarıdır. tesa ürün yelpazesinde,kolay yapıştırma, işaretleme, paketleme veya düzeltme yapmanızı sağlayan ofis gereçleri bulabilirsiniz.Güvenilir yapıştırma gücü sayesinde tesa'nın kanıtlanmış yapıştırma teknolojisinden yararlanabilirisniz. Masa üstü kesme makinaları, el sanatları için sıvı yapıştırıcılar, stick yapıştırıcılar, yapışkan not kâğıtları, yapışkanlı pedler veya şerit düzelticiler ile tesa'nın çok çeşitli yapıştırıcı çözümlerinin tüm avantajlarını keşfedin!Ofis Gereçlerinde Tasarruf Yanlış Yerde Tasarruf Demektir

tesa'nın tüketici masa ve ofis ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi edinin

Bazıları sözüm ona karmakarışık ortamda daha iyi çalışır, ancak çoğu dikkatle seçilen ofis gereçlerine sahip temiz bir masaüstünde çalışmayı tercih ederler. Burada, birçok önemli yardımcı daima el altında olmalıdır. Bu yardımcılar, yapışkan bant kesme makinaları (elle kullanılan veya bant makineleri), stick yapıştırıcılar, yapışkanlı pedler veya şerit düzelticiler gibi tesa ürün gamında bulabileceğiniz bazı masa gereçlerini kapsamaktadır. Günün sonunda üretkenliğinize gerçekten etkin şekilde katkıda bulunacak ofis yardımcılarında kesinlikle kaliteye önem vermelisiniz. Tüm bunlardan sonra, her şeyi yeniden yapmanız veya küçük hataları düzeltmeye çalışmanız sebebiyle canınızı sıkan ekstra zahmet sizi yorduğunda ucuz bir ürünün ne değeri kalır?

 

tesa® – "Yapışkan Ofis Yardımcıları" için İdeal İş Ortağınız

 

Yapıştırıcı ürünler söz konusu olunca tesa uzmandır. tesa'nın yenilikçi yapıştırıcı çözümleri sayesinde, tesa uzun ve başarılı bir şirket geçmişi vardır. Mevcut ürünleri en uygun hale getirmesi ve yeni ürünler geliştirmesiyle tesa başarı hikâyesi kesintisiz olarak devam etmektedir. Kısa bir süre önce neredeyse sadece tesafilm® ve bağlı çözümlerden oluşan ofis yardımcıları ürün yelpazesi bugün çok yönlü ve farklılaşmış bir yapıya bürünmüştür. Lazer yazıcılar bile tesa'nın yenilikçiliğe olan tutkusundan kaçamamıştır. tesa'nın ince toz filtreleriyle, kendinizi (ve meslektaşlarınızı) tehlikeli ince tozdan koruyabilir ve işinizde temiz bir ortam havası sağlayabilirsiniz.