tesa'nın ışıklık örtüleriyle ışıklıklarınızı örtün ve böcek ile küçük hayvanların sebep olduğu kirden kaçının.
Işıklık Örtüsü

Işıklık Örtüsü

tesa'nın sağlam ışıklık örtüleriyle bodrumunuzu temiz tutabilirsiniz. Böcekler, küçük hayvanlar, diğer istenmeyen davetsiz misafirler,istenmeyen yeşillikler ve çakıl taşları bile dışarda kalır. Alüminyum veya paslanmaz çelikten yapılmış bu pratik örtüleri takmak çok kolaydır ve sizi birçok zahmetten kurtarır. Işıklıkların her durumda temizlenmesi gerekecektir.Işıklıkları kullanmaya başladıktan sonra bodrumunuzda sinekliklerinizi dahi çok daha az kullanacaksınız!tesa® Haşere Engelleyici Işıklık Örtüleri

Tüketici ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin

Şayet böceklerden ve bodrum ışıklıklarındaki kirden korunmanız gerekiyorsa tesa sizin için doğru çözüme sahiptir.

 

Böcekler ve Küçük Hayvanlar Dışarıda Kalır

Korunaksız bir ışıklık örtüsü böcekler ve küçük hayvanlar için ideal bir giriş yoludur. Böcekler, örümcekler, fareler ve kurbağalar meraklıdır ve bodrumlarda istenmeyen misafirler olurlar. Ya da bodrum duvarlarında bir tutuklu olarak kaderleriyle yüzleşirler. Hayvan ve insan buluştuğunda insan için bu büyük sürpriz olur ve genel olarak karşı önlemlerin alınmasına sebep olur. Işıklık örtüsü takarak kendinizi bu işten kurtarın. Alüminyum veya paslanmaz çelikten imal edilen dar ağ yapısı sayesinde davetsiz misafirler ait olduğu yerde yani evinizin dışında kalır.

 

Kirden Korunma

Sadece küçük varlıklar değil, çakıl taşı veya taşlar gibi cansız materyaller de bodrum boşluğuna girmenin yolunu bulurlar. tesa ışıklık örtüleriyle bodrumunuzu güvenle bu unsurlara ve diğer kirletici kaynaklara karşı koruyabilirsiniz ve bu can sıkıcı işlerden kurtulursunuz. Izgara yapısı sayesinde artık her seferde pisliği temizlemeniz ve süpürmeniz gerekmeyecek. tesa'nın ürün çeşitliliğine göz atın ve tüm avantajları keşfedin!