Cibinlik böceklere karşı koruma sağlar ve evinizdeki yatak odasının tavanına takılır, ayrıca seyahat ederken de kullanılabilir.
Cibinlikler

Cibinlikler

Sinekler ve böcekler ekosistemin önemli bir parçasıdır. Maalesef insanlara büyük rahatsızlık verme özelliğiyle yaratılmışlardır. Fakat bu kadarla kalmazlar. Özellikle sivrisinekler insanlarda alerjik reaksiyonları tetikler ve dahası hastalıkları bulaştırırlar. Çoğu insan böceklerin ait oldukları yer olan dışarıda kalmalarını tercih eder. Bir sineklikle sivrisinekleri ve sinekleri evinizin dışında tutarken, bir cibinlik ise huzur içinde uyur ve sivrisinek ısırığı olmadan uyanırsınız.Ürünler

Sineklikler ve Cibinliklerle Yaşam ve Uyku Alanlarınızı Koruyun

Tüketici ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinin

Sivrisinek ısırır, sinekler sinir bozucu vızıltılara sebep olur, örümcekler ise birçok insanda panik atakları tetikler... Evinizde bu senaryolardan kaçının ve tesa sineklik ve cibinliklerini kullanın! Yıllardır böceklere karşı koruma için etkili çözümler sağlayarak sineklikler ve cibinlikler konularında alternatif koruma yöntemleri geliştirdik.Cibinliklerden başka tesa ürün yelpazesi kapılar ve pencereler için de farklı sineklikler sunmaktadır.

Tüm ürünler ilave alet gerektirmeden kolayca takılabilmektedir ve hiçbir iz bırakmadan çıkarılabilmektedir. Tavsiyelerimiz: Yaz mevsiminde açık tuttuğunuz pencereleri ve kapıları sineklikle koruyun ve yataklarınızı cibinlikle süsleyin. Bu yolla her tarafta korunacak ve evinizde bu haşerelerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.