Icon

Delik kapama ustası


Single sided adhesive tapes for automotive hole covering

Delik Kapama

tesa, gayet rekabetçi ve ekonomik bir şekilde, kaliteli delik kapama uygulamasının tüm gereklerini yerine getirmek üzere dizayn edilmiş die-cut’lar çeşitleri sunmaktadır. Sadece birim maliyetler geleneksel plastik tapalarla karşılaştırıldığında dahi tesa'nın rekabetçi olduğu görülmektedir.
Dispensers ensure efficient application.

Dispensers ensure efficient application.

tesa® die-cut’lar, toplam işlem maliyetleri düşünüldüğünde de muazzam tasarruf potansiyeli sunmaktadırlar. Die-cut’ların evrensel uygulanabilirliği sayesinde, depolama ve lojistik alanlarında maliyetler düşmektedir. Bunu plastik tapalarla yapmak imkânsız olmasına rağmen, aynı ebat die-cut kullanılarak 15, 19 ve 22 mm çapındaki deliklerin kapanması mümkündür.

tesa® Delik Kapama çeşitleri, otomotiv üretim sürecinin tüm farklı düzeyleri için mükemmel sızdırmazlık çözümleri sunmaktadır çünkü tesa® ürünleri yüksek sıcaklığa dayanıklılık ve kusursuz PVC/boya uyumluluğu gibi gerekli bütün şartları yerine getirmektedir. tesa, delinmeye karşı yüksek dayanıklılığa ve maksimum esnekliğe sahip kalıcı delik kapama ürünleri ve aynı zamanda çıkarılması kolay olan, geçici delik kapama ürünleri sunmaktadır.

tesa® Delik Kapama ürün çeşitleri, montaj bandında da kullanılabilmekte olup ilaveten bitirilmiş arabanın açıkta kalan bölümleri için özel die-cut’lar mevcuttur. tesa test yöntemleri en iyi son neticelere ulaşılmasını garanti altına alırken uygulama aplikatörleri, robotlar ve die-cut’lar üzerindeki hedef baskılar etkin uygulamayı mümkün kılmaktadır. Stokta mevcut olan çok sayıda standart ebadın dışında, tesa, müşteri ihtiyaçlarının daima karşılanabilmesi için bireysel çözümler de sunmaktadır.
Uygulama aplikatörleri etkin uygulamayı mümkün kılmaktadır.