tesaflex® 53947

PVC Elektrik İzolasyon BandıÜrün tanımı

tesaflex® 53947 /IEC, düşük sıcaklık uygulaması için iyi esnek ve yapışma sağlayan, özel olarak formüle edilmiş alev sönümleyici plastikleştirilmiş bir PVC banttır.

Çoğu kablo sistemi için fark etmeyen plastikleştiricilerin yanı sıra modifiye bir kauçuk yapışkan sistemi kullanan tesaflex® 53938 IEC elektrik izolasyonu uygulamaları için idealdir.

Ana uygulamalar

tesaflex® 53947, tel ve kablo izolasyonu, demetleme, işaretleme, güçlendirme, mühürleme ve koruma uygulamalarına uygundur.

Teknik özellikler

Taşıyıcı malzemesi

yumuşak PVC

Toplam kalınlık

130 µm

Yapışkan türü

doğal kauçuk

Çeliğe yapışma

2.7 N/cm

Kopma anındaki uzama

260 %

Çekme direnci

32 N/cm

Dielektrik gerilim dayanımı

5000 volt

Puan özellikleri

göre onaylı

IEC 454-3-1

tesa® ürünleri kalitelisini kanıtlamak için, günün talep edilen koşullarına göre düzenli olarak sıkı kontrollere tabi tutulurlar. Yukarıda bahsedilen tüm teknik bilgiler ve veriler, pratik deneyimimize dayanarak verilmektedir. Bu bilgiler ortalama değerler olmakla birlikte, bir spesifikasyon için uygun değildir. Bu nedenle, tesa SE, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk da dahil olmak üzere üstü kapalı veya açıkça herhangi bir garanti vermez. tesa® ürünlerinin belirli bir amaca uygun olup olmadığını ve kullanıcının uygulama yöntemine uygunluğunu belirlemekten, kullanıcıların kendisi sorumludur. Herhangi bir sorunuz veya desteğe ihtiyacınız olduğunda, konuyla ilgili ekibimiz teknik bilgileri paylaşmaktan memnuniyet duyacaktır.

İndirilebilir Dosyalar

İlgili ürünler