tesa® birbirine ait olan şeyleri birbirine bağlar
tesa tutkal yapıştırıcı & tutkallar

Kağıt ve deriden cam ve porselene kadar, tesa değişik malzemede geniş bir yapışkan çeşidi sunmaktadır. Yapıştırılacak alanın boyutuna bakmaksızın, tesa istediğiniz çözümü size getirmektedir.
Tutkal yapıştırıcılar
tesa® Kolay Yağıştırıcı ve tesa® yapıştırıcı ofis, masa, el sanatları için için pratik malzemelerdir. tesa® Kolay Yapıştırıcının üçgen şekli, kenarlar, hatlar ve noktalar için sağlam bir yapıştırma sunmaktadır.


Soğuk devirde yıkanabilen tesa® hızlı yapıştırma Yapıştırıcı ve Kolay Yapıştırıcı foto albümlerini bir araya getirir, makbuzları iliştirir ve kağıt ve kartonlarla temiz ve kolay bir eğlence yaratır.
tesa® Glue stick assortment

tesa® Glue stick assortment

Tutkallar
Evde, atölye veya çocuk bakımı gruplarında sanat ve zanaat malzemeleri için uzman bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, tesa® Herkes için tutkal kullanın, bu ışığa dayanıklıdır ve soğuk, sıcak ve su geçirmez veyahut da çözücü içermez tesa® çok-amaçlı tutkalı kullanın, bu da soğuk devirde yıkanabilmektedir.Şişenin özel çok fonksiyonlu kapağı yüzey üzerinde hem yapışkanın titiz bir şekilde dökülmesini hem de baist uygulamayı getirecektir.

Zaman önemli olduğunda, tesa® anında yapıştırıcı tam size göre. Düz ya da gözenekli tüm küçük yüzeyleri saniyede bağlar. Diğer yandan büyük yüzeyler için tesa® Yapıştırıcı spreyi sağlam uygulaması ile bu konuda uzmandır. Bu yapıştırıcı spreyi kağıt, karton, keçe, köpük, folyo ve daha birçok malzemeyi birbirine yapıştırmak için mükemmel bir çözüm sunar.