Firma

Hakkımızda

tesa SE kendinden yapışkanlı ürünler ve sistem çözümleri konusunda dünyanın en önde gelen üreticilerindendir. 1941 yılından beri tesa® adı, grubumuzdaki şirketler tarafından üretilen, kendinden yapışkanlı tüm ürünler için şemsiye marka olarak kullanılmaktadır. Bu adın altında farklı endüstriyel ve profesyonel uygulamaları kapsayan çok çeşitli sistem çözümleri ile tüketicilere yönelik yaklaşık 300 ürün temsil edilmektedir.
Bizi arayın: +90-216-5789000Bize ile ulaşın

Company

tesa Offenburg Fabrikasındaki Üretim

Veriler ve Rakamlar

Sanayi, perakendeciler ve tüketicilere yönelik kendinden yapışkanlı ürün ve sistem çözümleri konusunda dünyanın en önde gelen üreticilerinden biri. Bağımsız Avrupalı borsa şirketi ve Beiersdorf AG’nin kardeş şirketi.
tesa hakkında daha fazla veri ve rakamlar

About tesa

tesa 1952 kamyonu

Tarihçemiz

tesa’nın başarı hikayesi, başarısız bir yara bandı geliştirme deneyimiyle başlamaktadır. Günümüzde tesa sanayi, perakendeciler ve tüketicilere yönelik kendinden yapışkanlı ürün ve sistem çözümleri konusunda dünyanın en önde gelen üreticilerinden biridir.
tesa’nın hikayesi

About tesa

Bant teknolojisindeki yeniliklere ilişkin Araştırma ve Geliştirme

Yenilikçilik ve Araştırma

Başarımız sadece ürünlerimizin sunduğu fayda kadardır. Kesintisiz biçimde, müşterilerimizin iş süreçlerini daha verimli yönetmesine yardımcı olacak yeni çözümler üzerinde çalışıyoruz.
Daha fazla bilgi için

Company

Locations

Dünyada tesa’nın bulunduğu yerler

tesa ürünleri 100’ü aşkın ülkede bulunan 50’yi aşkın bağlı şirket tarafından dünyanın tüm bölgelerinde satılmaktadır. Burada merkezlerimiz, fabrikalarımız ve ofislerimiz ile ilgili tüm iletişim bilgilerini ve daha fazla bilgiyi bulabilirsiniz.
Her zaman size yakın